O nas

Autorzy bloga

Cześć!

Jesteśmy Asia i Tomek! Nasza przygoda z podróżowaniem przez duże „p” zaczęła się w 2010 roku, kiedy mieliśmy okazję studiować i mieszkać w Niemczech, Chinach i Stanach Zjednoczonych w ramach programu GlobalMBA. Wtedy też odkryliśmy, że poznawanie nowych kultur i podróżowanie z plecakiem na własną rękę sprawia nam największą przyjemność :) Od tego momentu mamy nienasycony głód podróży, który staramy się zaspokajać, gdy tylko mamy taką możliwość.
Nasze podróże mają jedną cechę wspólną: wybieramy miejsce na mapie, zbieramy o nim niezbędne informacje, pakujemy plecaki i wyruszamy w drogę. A później możecie już tylko śledzić na blogu, gdzie nas poniosło ;)

O blogu

Założyliśmy tego bloga, aby publikować relacje i obserwacje z miejsc, które odwiedziliśmy w ramach naszych zagranicznych studiów. Blog ten stanowił swego rodzaju platformę do umieszczania zdjęć i informowania wszystkich zainteresowanych co u nas słychać :)

W grudniu 2011 skończyliśmy nasze zagraniczne studia, ale nasza pasja do podróżowania nie zmalała. Dlatego też zdecydowaliśmy się kontynuować prowadzenie bloga, ale z nową nazwą, która bardziej wpisuje się w charakter naszych podróży.